Εξελίξεις στη Θέση των Γυναικών στα Eλληνικά ΑΕΙ. Εκδήλωση από την Ελληνική Εταιρία Γυναικών Πανεπιστημιακών με την υποστήριξη του ΠΜΣ στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού του ΟΠΑ

Εκδήλωση
Εξελίξεις στη Θέση των Γυναικών στα Eλληνικά ΑΕΙ
Πέμπτη 8 Μαρτίου 2018, 6.00μμ, Αμφιθέατρο Πολεμικού Μουσείου, Ριζάρη 2, Αθήνα, (στάση μετρό: Ευαγγελισμός)

H Ελληνική Εταιρία Γυναικών Πανεπιστημιακών με την υποστήριξη του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, με αφορμή την Ημέρα της Γυναίκας, σας προσκαλεί σε εκδήλωση με θέμα «Εξελίξεις στη Θέση των Γυναικών στα Eλληνικά ΑΕΙ».

Η εκδήλωση, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 8 Μαρτίου 2018, 6.00μμ, στο αμφιθέατρο του Πολεμικού Μουσείου, Ριζάρη 2, Αθήνα, (στάση μετρό: Ευαγγελισμός).

Τελευταία ενημέρωση: 07-03-2018