Προκήρυξη νέων θέσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2019‐2020

Τα Τμήματα Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας και Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών ανακοινώνουν ότι στις 3 Μαΐου 2019 αρχίζει η περίοδος υποβολής αιτήσεων για συμμετοχή στο  Διατμηματικό Πρόγραμμα  Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (MSc in Human Resource Management), η οποία θα διαρκέσει μέχρι 3 Ιουνίου 2019.

Τα μαθήματα του Προγράμματος ξεκινούν τον Οκτώβριο του 2019 και προσφέρονται σε δύο τμήματα, ένα Πλήρους Φοίτησης για φοιτητές χωρίς επαγγελματικές υποχρεώσεις, με ελάχιστη διάρκεια φοίτησης 3 εξάμηνα και ένα Μερικής Φοίτησης για στελέχη επιχειρήσεων, με ελάχιστη διάρκεια φοίτησης 4 εξάμηνα.

Την προκήρυξη και τις οδηγίες συμπλήρωσης της ηλεκτρονικής αίτησης συμμετοχής μπορείτε να βρείτε εδώ.