Απονομή του Best Presentation Award στον Καθηγητή κ. Επαμ. Κυριακίδη, στο επιστημονικό συνέδριο ICORDA2017

Στον Καθηγητή του Τμήματος Στατιστικής του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, Επαμεινώνδα Κυριακίδη, απενεμήθη το βραβείο της καλύτερης παρουσίασης για την εργασία “A Stochastic Vehicle Routing Problem with Ordered Customers and Collection of Two Similar Products” (σε συνεργασία με τον Επίκουρο Καθηγητή του Πανεπιστημίου Αιγαίου Θεοδόση Δημητράκο και τον Επίκουρο Καθηγητή της Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων Κωνσταντίνο Καραματσούκη) η οποία παρουσιάστηκε στο Επιστημονικό Συνέδριο ICORDA 2017:19th International Conference on Operations Research, Decision and Applications, που διεξήχθη στη Βαρκελώνη, 17-18 Αυγούστου 2017.

Επισυναπτόμενα:

Τελευταία ενημέρωση: 25-08-2017