Εικαστική Έκθεση των φοιτητών του Προγράμματος Σπουδών στις «Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης»

Με έμπνευση την οικονομική μετανάστευση, οι φοιτητές του Προγράμματος Σπουδών στις «Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης» του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με την Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών, σας προσκαλούν στην έκθεση «Τέχνη και Εκπαίδευση: Δημιουργικές Συναντήσεις» το τριήμερο 17 με 19 Μαΐου 2017. Στο πλαίσιο της έκθεσης, η οποία αποτελείται από εικαστικά έργα των φοιτητών, θα πραγματοποιηθεί ημερίδα στις 18 Μαΐου 2017 και ώρες 14:00-17:00 στο αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου, Πατησίων 76, με παρουσιάσεις καταξιωμένων ομιλητών από τους χώρους της εκπαίδευσης και της τέχνης.
Η ημερίδα απευθύνεται ιδιαίτερα στους Διευθυντές σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και στους Καθηγητές που διδάσκουν μαθήματα Οικονομίας και Πληροφορικής.

Η συμμετοχή στην ημερίδα είναι δωρεάν και θα δοθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.

Τελευταία ενημέρωση: 09-05-2017