«Ημέρες Καριέρας ΟΠΑ 2018» από το Γραφείο Διασύνδεσης του ΟΠΑ (22-23/5)

«Ημέρες Καριέρας ΟΠΑ 2018» από το Γραφείο Διασύνδεσης του ΟΠΑ
22 & 23 Μαΐου 2018, 9:30 -17:00
Τεχνόπολη Δήμου Αθηναίων, αίθουσα «Μηχανουργείο»

Το Γραφείο Διασύνδεσης, αναπόσπαστο Τμήμα της Μονάδας Πρακτικής Άσκησης και Διασύνδεσης με την Αγορά Εργασίας, διοργανώνει εκδήλωση σταδιοδρομίας με τίτλο, «Ημέρες Καριέρας ΟΠΑ 2018».

Η εκδήλωση απευθύνεται αποκλειστικά σε τελειόφοιτους προπτυχιακούς φοιτητές, μεταπτυχιακούς φοιτητές, απόφοιτους των Προπτυχιακών και Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων σπουδών, καθώς και διδακτορικούς φοιτητές ή κατόχους διδακτορικού διπλώματος του ΟΠΑ.
Μέσω της εκδήλωσης δίνεται η ευκαιρία στους συμμετέχοντες να πραγματοποιήσουν απευθείας συναντήσεις/συνεντεύξεις με μεγάλες εταιρείες και οργανισμούς από διάφορους κλάδους.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 22 & 23 Μαΐου, 9:30 – 17:00, στην αίθουσα «Μηχανουργείο» της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

Η ηλεκτρονική δήλωση συμμετοχής στην εκδήλωση είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.

Δηλώσεις συμμετοχής στην εκδήλωση και υποβολή βιογραφικού σημειώματος έως και τις 23 Απριλίου 2018.

Δηλώσεις συμμετοχής: https://career-services.aueb.gr/Account/Login

ID: