Ενημερωτική συνάντηση του ERASMUS+ για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση στο εξωτερικό - Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης

Ενημερωτική συνάντηση του ERASMUS+
για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση στο εξωτερικό

Ανακοινώνεται ότι την Πέμπτη 1 Μαρτίου 2018 και από 13.00 έως 15.00 θα γίνει ενημερωτική συνάντηση στην Αίθουσα Α22 (πτέρυγα Αντωνιάδου 2ος όροφος) για το Πρόγραμμα ERASMUS+ Κινητικότητα Φοιτητών για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση στο εξωτερικό, στην οποία καλούνται να παρευρεθούν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019.
Στην παρουσίαση αυτή που έχει σαν στόχο την πλήρη και λεπτομερή παροχή πληροφοριών σε όλους τους ενδιαφερόμενους θα μιλήσουν:
  • Η Αναπλ. Καθηγήτρια κ. Αναστασία Μιαούλη, Ακαδημαϊκή συντονίστρια σε επίπεδο Τμήματος του Προγράμματος ERASMUS+,
  • Η κ. Βασιλική Παπαβασιλείου, Υπεύθυνη Erasmus+ του ΟΠΑ
  • Ο κ. Κώστας Βίτσιος, Διαχειριστής Mobility Tool & OLS