Διαδικτυακή Ημερίδα του Κέντρου ACEin του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, Τετάρτη 7 Απριλίου 2021

Σημαντικές διακρίσεις και βραβεία για επιχειρηματικές και ερευνητικές ομάδες του 13ου Δια-Πανεπιστημιακού Διαγωνισμού Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας Ennovation θα παρουσιαστούν την Τετάρτη 7 Απριλίου 2021 στην Ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί στο ACEin, το Κέντρο Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας του ΟΠΑ, με την υποστήριξη 20 Πανεπιστημίων από την Ελλάδα και την Κύπρο.

Ο Πρύτανης του ΟΠΑ Καθηγητής κ. Δημήτρης Μπουραντώνης και ο Αντιπρύτανης Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Προσωπικού Καθηγητής κ. Βασίλειος Βασδέκης, θα παρευρεθούν και θα απευθύνουν χαιρετισμό στην Ημερίδα, όπου θα γίνει παρουσίαση των ομάδων, ανάδειξη των νικητών του διαγωνισμού και παρουσίαση θεμάτων μεταφοράς τεχνολογίας, επιχειρηματικής επιτάχυνσης και δυνατοτήτων χρηματοδότησης startups και spin-offs.

Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της εκδήλωσης εδώ.

Τελευταία ενημέρωση: 06-04-2021