Αποτελέσματα Εκλογών για την ανάδειξη Προέδρου του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

id:

Αθήνα, 21 Ιουνίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι στις 17-06-2016 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές για την ανάδειξη Προέδρου του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Τα αποτελέσματα των εκλογών έχουν ως εξής:

Αρ. εγγεγραμμένων: 24
Αρ. ψηφισάντων: 23
Αρ. λευκών: 5

Ο Υποψήφιος Καθηγητής κ. Κωνσταντίνος Καραμάνης έλαβε 18 ψήφους και εκλέγεται Πρόεδρος του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018