"OPEN DAYS" ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ | 14 & 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

«OPEN DAYS»

14 & 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΟΠΑ

Η Μονάδα Πρακτικής Άσκησης και Διασύνδεσης με την Αγορά Εργασίας ΟΠΑ καλεί τις φοιτήτριες και τους φοιτητές σε 2 μέρες γνωριμίας και ενημέρωσης, για την Πρακτική Άσκηση.

Σας περιμένουμε την Τρίτη 14 και την Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2021, από τις 12.00 – 15.00, στο Φουαγιέ του Αμφιθεάτρου Αντωνιάδου*.

Θέματα προς συζήτηση:

• Όροι και προϋποθέσεις συμμετοχής
  • Αιτήσεις Φοιτητών
  • Περίοδοι υλοποίησης Πρακτικής Άσκησης
  • Πρακτικές Συμβουλές

* Για τη συμμετοχή στα Open Days ισχύουν οι όροι και προϋποθέσεις συμμετοχής στην εκπαιδευτική διαδικασία (μέτρα για την αποφυγή διάδοσης του COVID-19)

Το πρόγραμμα «ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ» που χρηματοδοτείται μέσω του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» και του Ε.Π. «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014 – 2020» και συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο - ΕΚΤ) και από Εθνικούς Πόρους.