Φοιτητική ζωή: Ένα συναρπαστικό ταξίδι ξεκινά

Με προϊόντα, υπηρεσίες και μοναδικά προνόμια η COSMOTE δίνει στους φοιτητές τη δυνατότητα να καλύψουν πιο οικονομικά τις αυξανόμενες ανάγκες τους για επικοινωνία και ψυχαγωγία

Advertorial

Η ακαδημαϊκή χρονιά ξεκίνησε με πολλά όνειρα, προσδοκίες, φιλοδοξίες αλλά και αγωνίες για όλους τους φοιτητές, πρωτοετείς και μεγαλύτερους. Η καθημερινότητα ενός φοιτητή μπορεί να αποδειχθεί πολύ απαιτητική και περίπλοκη σε πάρα πολλούς τομείς: μαθήματα, κοινωνικοποίηση, μετακινήσεις, ψυχαγωγία, πολιτισμός, αθλητισμός για να αναφέρουμε μερικούς. Αναγνωρίζοντας το πλαίσιο αυτό, πολλές εταιρείες και οργανισμοί αποσκοπούν μέσω των προϊόντων και υπηρεσιών που προσφέρουν να διευκολύνουν την καθημερινότητα των φοιτητών.

Κάτω από την «ομπρέλα» του WHAT’S UP Student, οι φοιτητές θα βρουν προϊόντα και υπηρεσίες για το κινητό, το Internet και το σταθερό, αλλά και για την εκπαίδευση

Μία από τις εταιρείες που στέκονται σταθερά δίπλα στους φοιτητές, για πάνω από 15 χρόνια, είναι η COSMOTE. Με προϊόντα, υπηρεσίες και μοναδικά προνόμια που δίνουν στους φοιτητές τη δυνατότητα να καλύψουν πιο οικονομικά τις αυξανόμενες ανάγκες τους για επικοινωνία και ψυχαγωγία. Κάτω από την «ομπρέλα» του WHAT’S UP Student, οι φοιτητές θα βρουν προϊόντα και υπηρεσίες για το κινητό, το Internet και το σταθερό τους τηλέφωνο, αλλά και για την εκπαίδευση, το φαγητό (στο ΒΟΧ), τη διασκέδαση, τα ταξίδια τους, μαζί με προηγμένα προϊόντα τεχνολογίας.

Προκειμένου να ανταπεξέλθουν καλύτερα στις απαιτήσεις της φοιτητικής ζωής, ιδίως σε ό,τι έχει να κάνει με την επικοινωνία, οι φοιτητές έχουν στη διάθεσή τους πλήθος επιλογών από προγράμματα και υπηρεσίες, για να επιλέξουν αυτό που τους ταιριάζει. Για παράδειγμα, όσοι έχουν WHAT’S UP Student ΚαρτοΣυμβόλαιο και το συνδυάσουν με σταθερό Internet WHAT’S UP Student Double Play, παίρνουν δωρεάν απεριόριστα data για έναν χρόνο.

Ειδικά φοιτητικά πακέτα διατίθενται και στην καρτοκινητή με σημαντικά οφέλη για τους φοιτητές, όπως δωρεάν χρόνος ομιλίας και δεδομένα.

Δωρεάν data στα Πανεπιστήμια σε όλη την Ελλάδα

Τo Internet αποτελεί για τους φοιτητές πηγή επικοινωνίας, ενημέρωσης, κοινωνικοποίησης, αλλά και γνώσης. Η ανάγκη τους για ελεύθερη πρόσβαση σε data μεγαλώνει συνεχώς. Θέλουν να σερφάρουν ελεύθερα, να κάνουν streaming και να μοιράζονται στα social media τις αγαπημένες τους στιγμές με τους φίλους τους. Αυτή την ανάγκη των φοιτητών έρχεται να καλύψει αποκλειστικά το WHAT’S UP με δωρεάν data εκεί που τα χρειάζονται περισσότερο, στα πανεπιστήμια. Όταν βρίσκονται στη σχολή τους οι φοιτητές μπορούν να χρησιμοποιούν το Internet, χωρίς να καταναλώνουν τα data του προγράμματός τους. Με την υπηρεσία «Δωρεάν Data στο Πανεπιστήμιο», έχουν δωρεάν 5GB κάθε μέρα. Αρκεί να έχουν WHAT’S UP Student καρτοκινητό ή ΚαρτοΣυμβόλαιο και να βρίσκονται στη σχολή τους. Η υπηρεσία είναι δωρεάν, ενεργοποιείται άμεσα από την εφαρμογή του WHAT’S UP και είναι διαθέσιμη σε πάνω από 140 σημεία, σε 64 πόλεις σε όλη την Ελλάδα. Έτσι, οι φοιτητές έχουν όχι μόνο δωρεάν Internet στη σχολή τους, αλλά και σύνδεση υψηλής ταχύτητας με το δίκτυο COSMOTE, το μεγαλύτερο και ταχύτερο δίκτυο κινητής στην Ελλάδα.

Και επειδή οι νέοι σήμερα είναι απόλυτα εξοικειωμένοι με την τεχνολογία, με το WHAT’S UP Student ΚαρτοΣυμβόλαιο μπορούν να αποκτήσουν επιλεγμένα HP laptops με σημαντικό χρηματικό όφελος. Είτε θέλουν να φτιάξουν το σπίτι τους είτε να αναβαθμίσουν τον εξοπλισμό τους, οι φοιτητές εκτός από προϊόντα τεχνολογίας στον ΓΕΡΜΑΝΟ θα βρουν και μια μεγάλη ποικιλία από μικρές οικιακές συσκευές.

Και επειδή η φοιτητική ζωή είναι γεμάτη εμπειρίες, καθημερινά στο WHAT’S UP EXPERIENCES οι φοιτητές μπορούν να απολαύσουν πλήθος προσφορών, εκπτώσεων και δώρων, για εκπαίδευση, φαγητό, διασκέδαση, shopping, ταξίδια κ.ά