Αρχείο Ειδήσεων Πανεπιστημίου

26-1-2009 id:403

Το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων και Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Κινητικότητας διοργανώνει Ενημερωτική Συνάντηση για το Πρόγραμμα Δια Βίου Μάθηση / Erasmus (28/1/2009)

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ / ERASMUS

Ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 28 Ιανουαρίου 2009 και ώρα 13.00 - 15.00 θα γίνει ενημερωτική συνάντηση στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για το Πρόγραμμα ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ / ERASMUS στην οποία καλούνται να παρευρεθούν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες όλων των Τμημάτων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα.

Η παρουσίαση που θα γίνει από την Καθηγήτρια κα Νάνσυ Παπαλεξανδρή, Επιστημονική Υπεύθυνη ERASMUS, την κα Κατερίνα Γαλανάκη, συντονίστρια σε επίπεδο ιδρύματος του Προγράμματος Δια Βίου Μάθηση / ERASMUS και τους Ακαδημαϊκούς Υπεύθυνους των τμημάτων, έχει ως στόχο την πλήρη και λεπτομερή παροχή πληροφοριών σε όλους τους ενδιαφερόμενους.