Αρχείο Ειδήσεων Πανεπιστημίου

6-2-2012 id:1273

Το Τμήμα ΟΔΕ του ΟΠΑ, στο πλαίσιο των εβδομαδιαίων σεμιναρίων εργασίας, διοργανώνει ομιλία με προσκεκλημένο τον Αναπλ. Καθηγητή του London Business School κ. Michael Jacobides (13/2/2012)

Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
Ομιλία Αναπληρωτή Καθηγητή
κ. Michael Jacobides
Value Migration and Strategy in a Shifting Landscape

Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2012, 16:00, Αμφιθέατρο Αντωνιάδου (Πατησίων 76)

Το Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, στο πλαίσιο των εβδομαδιαίων σεμιναρίων εργασίας, σας προσκαλεί τη Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2012 και ώρα 16:00, στην ομιλία του Αναπληρωτή Καθηγητή του London Business School κ. Michael Jacobides με θέμα:

Value Migration and Strategy in a Shifting Landscape

H ομιλία θα πραγματοποιηθεί στo Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, Πατησίων 76.

Ο Αναπλ. Καθηγητής κ. Ιακωβίδης είναι κάτοχος της Sir Donald Gordon έδρας Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας στο London Business School.

Πρόσκληση

Συνοπτικό βιογραφικό σημείωμα Αναπληρωτή Καθηγητή κ. Ιακωβίδη